Początki PPH "Pro-Pak" sięgają roku 1988, kiedy właściciele firmy - Państwo Jadwiga i Kazimierz Walo - podjęli decyzję o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Zaczynając od prostej, ręcznej produkcji przez kolejne lata firma rozwijała się i ewoluowała w kierunku nowoczesnego zakładu, wyposażonego w zautomatyzowane urządzenia do produkcji folii oraz woreczków i reklamówek HDPE, jakim jest obecnie. Przez ten czas wzrastało również zatrudnienie: początkowo były to tylko dwie osoby - właściciele firmy, a liczba ta rosła wraz z rozwojem firmy do 40 osób pracujących w PPH "Pro-Pak" obecnie.

Pomijając pracowitość i rzetelność właścicieli firmy oraz zgrany i doświadczony zespół pracowników, nasz rozwój zawdzięczamy w głównej mierze szerokiemu gronu naszych wiernych klientów, z których wielu jest z nami niemal od samego początku istnienia firmy "Pro-Pak", którzy wytrwali przy nas w wielu trudnych chwilach i dzięki którym rozwój ten był możliwy.

Obecnie jesteśmy nowoczesną firmą, posiadającą wielu odbiorców z terenu niemal całego kraju. Szeroka oferta naszych produktów z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby!